Menu

Nový bazén

0 Comment


Ano, v parném létě nemůže být lepšího osvěžení. Příjemně chladná čistá voda pár temp, to je něco, co dokonce také posílí naše zdraví. Každý lékař to jistě potvrdí. Nu a pokud jste se stále nerozhodli pro koupi bazénu, tak zkuste dočíst článek do konce. Třeba vás to navnadí a bazén si pořídíte. Nejdůležitější věc je velikost. Malý bazén sice také vykoná svou práci, ale plavat se v něm nedá. Což sice nějako moc kriticky nevadí, ale přece jenom, pokud už máte místo, popřemýšlejte nad bazénem větším. I děti si v něm užijí více legrace. A to nemluvím o prospěšném vlivu na jejich zdravý pohyb. Bazénů je spoustu druhů, ale v našich podmínkách úplně postačí plastový. Ten má spoustu vynikajících vlastností. Jistě, můžete mít i vykachlíkovaný, ale stojí to za to? Cenový rozdíl je obrovský a na údržbu jsou v podstatě stejné.

bazén

Plastový bazén se však nyní kupuje a prodává nejvíce. Je to dáno jeho cenou, ale také snadnou údržbou. Jeho povrch se snadno očistí, pokud si pořídíte přepadový, máte po starostech i s filtrací, která je u klasického o trošičku složitější. Pokud si kliknete na jinak barevný text výše, dostanete se přímo k prodejci těchto bazénů a jistě vás zaskočí ten obrovský výběr. Navíc se lze domluvit individuálně a bude vám vyroben bazén skutečně na míru. No a když už máte vybráno, podívejte se i na příslušenství. Věřte, že bez některých věcí se prostě neobjedete.

kočka u bazénu

Například bez filtrace. Ne, není nutná, ale za týden do vody nevleze ani skutečně otrlý špindíra. Filtrace spolu s dalšími věcmi vám udržuje vodičku čistou jedna báseň. Musí být tak čistá, že vidíte dno. Pokud ne, je někde něco špatně. Takže si to zopakujeme. Klikněte na odkaz výše, vyberte si, co potřebujete a objednejte. Pokud si nevíte s něčím rady, tak se ptejte. Zdejší znalci vám poradí naprosto se vším, co se bazénu a jeho příslušenství týče. Od toho tam jsou.