Menu

Prací symboly

0 Comment


Lidé jsou známí tím, že nevěnují většině věcí pozornost. Pokud je něco, čemu většinou nevěnují pozornost už vůbec, pak jsou to prací symboly https://promotextile.cz/cs/blog/novinky/praci-symboly-a-jejich-vyznam.

Možná že i vám něco takového nic neříká. Rozhodně to ale není dobře, protože právě podle pracích symbolů můžete zjistit, na kolik je vhodné danou věc vyprat a na kolik naopak nikoliv.

Pokud byste něco takového začali dodržovat, sami byste zjistili, že vám daná věc vydrží mnohem déle. Ano, opravdu je tomu tak.

prádlo na šňůře

Zkuste někdy něco vyprat právě podle toho, co je na daném lístku napsáno. Možná že zjistíte, že něco takového není vůbec špatné.

Jestli je něco, co na daném lístku například u vašeho oblíbeného kusu oblečení najdete, pak jsou to symboly ve tvaru kolečka, trojúhelníčku nebo dokonce čtverečku. Někdy toho na daném lístku může být i mnohem více.

Každý ze symbolů má určitý význam. Pokud nevíte, co konkrétně dané symboly znamenají, pak si zkuste do vyhledávače napsat prací symboly a následně se podívat na to, co který symbol znamená. Rozhodně na tom není nic složitého a opravdu to zvládnete i vy.

Mnohdy se ještě kromě výše uvedených symbolů můžete setkat i se symbolem žehličky, které vám snad není potřeba vysvětlovat.

Zkuste začít tyto symboly používat. Opravdu vás to může mile překvapit.

kolíčky a šňůra

Vaše oblečení by jistě zacházení podle toho, jak je předepsáno, ocenilo. Zkuste to alespoň jednou vyzkoušet.

Někteří ale místo toho, aby prali podle štítku, perou podle toho, co si zrovna nacvakají na samotné pračce. Zkuste skutečně změnu. Možná že sami ten rozdíl poznáte.

Už jste se někdy setkali s tím, že jste na vašem oblečení objevili nevzhledné fleky? Právě tyto fleky mohou být následkem špatného vyprání. Pokud jste se s tím skutečně setkali, pak také jistě moc dobře víte, jak je obtížné se těchto fleků zbavit. Někdy to dokonce ani úplně nelze.

Zamyslete se nad tím, jak perete vaše oblečení. Skutečně to může spoustu věcí ovlivnit.