Menu

S láskou a nadšením

0 Comment


Zářící dětská očka jsou ta nejlepší odměna nejenom pro mě samotného, ale také pro všechny rodiče. Kouzlení je magický a šarmantní obor, ve kterém se neustále zdokonaluji a pořád něco nového vymýšlím. Musím udržet krok s dobou, takže rozhodně nikdy nepolevím. Proto je každé mé vystoupení originální a jedinečné.

Žádná dětská oslava narozenin by se neobešla bez balónků, dětí, hraček a také bez perfektní zábavy. Chcete jako rodiče překvapit a vytvořit pro syna či dceru báječnou narozeninovou oslavu s překvapením? Kouzelník se hodí do velkých i těch nejmenších prostor, protože se dokáže skvěle přizpůsobit. Kouzlí a čaruje a nikdy nevíte, co přijde v zápětí.

svíčky na dortu

Kouzlení je báječný způsob jak se odreagovat a jak děti zabavit na dlouhé hodiny

Děti mají jedinečný dar, jsou zvědavé. Tato jejich vlastnost je v některých situacích na obtíž, ale s vystoupením kouzelníka se skvěle doplňuje. Děti si rády hrají, všechno rády poznávají, zkoušejí a chtěly by všechno umět. Ukázat jim magii je pro ně tak velká zábava, že o tom budete slýchat ještě týden po události.

nafouknuté balónky

Kouzla a čáry mají pro děti zvláštní význam

Děti zkrátka milují kouzlení a zázraky. Pokaždé je u vystoupení mnoho smíchu a radosti, které se nedá zabránit, protože k celému vystoupení zkrátka patří.

· Chystáte se připravit oslavu narozenin pro syna nebo dceru? Chcete, aby se děti dobře bavily a na tento den ještě dlouho vzpomínaly? Pak upoutejte pozornost něčím opravdu jedinečným a originálním! Kouzlení je ten nejlepší způsob, jak věnovat překvapení! Děti si některá z kouzel samy vyzkouší. Náramně se pobaví a doprovázet tuto dobrou atmosféru bude příjemná zábava a smích. Děti si zakouzlí společně s kouzelníkem a některá kouzla se mohou naučit.

· Magie však vtáhne do svého děje i dospělé, takže se i starší účastníci mohou těšit na specifickou zábavu a kouzla, která je překvapí, potěší a vytvoří úsměv na tváři.

· Ať se jedná o narozeninovou oslavu, která bude čítat pár lidí, nebo vystupování ve velkém sále, kde bude dětí nespočet, vždy přizpůsobíme program danému typu události.

kouzelnické potřeby

Z balónků vytváříme zvířátka

Modelování zvířátek z balónků je velkou oblibou všech dětí. Takovýto dáreček si děti mohou nechat na památku a to jim dává pocit radosti a štěstí, když si domů odnesou něco z oslavy.