Menu

To je posezení!

0 Comment


Ať už přicházíme znaveni z práce nebo z jakékoliv zábavy, nejednou si nenecháme ujít první příležitost někam se posadit. Protože nohy a nejednou nejen nohy bolí a do postele nás ještě nepustí manželka nebo jiné okolnosti.
A je pochopitelné, že máme-li možnost volby, usadíme se tam, kde je to pro nás nejpohodlnější. Máme-li na výběr mezi podlahou a tvrdou dřevěnou židlí, volíme vesměs židli, v souboji židle s křeslem to vyhraje to druhé zmíněné, křeslo pak vcelku logicky podlehne pohovce.

kopací míč

A pokud pak má člověk možnost vybírat si mezi sedacím vakem a něčím jiným, s největší pravděpodobností nezvolí nic jiného, ale právě sedací vak. A je-li dotyčný navíc ještě zarytým sportovcem nebo aspoň fanouškem, nevystačí s vakem obyčejným a žádá si sedací vak fotbalový míč https://www.beanbag.cz/sedaci-vak-fotbalovy-mic.
Proč dát přednost sedacímu vaku alias pytli? Pokud si kladete tuto otázku, je nad slunce jasné, že jste na něj ještě nikdy v životě neusedli. Jinak by vám totiž byla odpověď zřejmá a nemuseli byste ji klást. Přece proto, že jde o praktické moderní posezení, o součást nábytku, která se hodí do kterékoliv místnosti, nejenom do dětského pokoje.

tři míče

Jedná se o velice pohodlnou sedačku naplněnou EPS kuličkami vysoké hustoty, na níž se sedí tak skvěle právě proto, že se díky této své náplni dokonale přizpůsobuje tělu sedícího. A to ať už si tento usmyslí na sedacím vaku sedět nebo ležet. Přičemž je samozřejmě záhodno dodat to, co už jistě každý tuší, a sice že na poležení si je zásadně vhodnější vak větších rozměrů než k sezení, nechce-li z něj člověk přečuhovat.

Ale každému co jeho jest. Je-li člověk chytrý, nechť si koupí sedací pytel či vak jakýkoliv, klidně i ten zmíněný výše, připomínající fotbalový míč. Který je sice zdánlivě malý, ale skutečně jen zdánlivě. Ve skutečnosti se na něm pohodlně uvelebí jak děti, tak i dospělí.
A dosud zmíněný výčet jeho vlastností ještě stále není kompletní. Je třeba dodat ještě něco, to, co potěší všechna ‚čuňátka‘.
Podaří-li se na něj vylít pití nebo vysypat brambůrky, dá se to z něj jednoduše setřít. A zase se na něm rozvalit.