Menu

Banka vám se záznamem v registru peníze nepůjčí

0 Comment


Navštívili jste banku s žádostí o půjčku a ta vás rázně odmítla s tím, že máte záznam v registru? Nevadí! I taková situace má řešení a půjčku můžete získat u spolehlivé nebankovní společnosti. Měli byste si ovšem v první řadě dobře rozmyslet, zda o takovou půjčku opravdu stojíte, protože je jasné, že vyšší tolerance na straně vašeho věřitele vás ve výsledku bude stát nějaké ty peníze navíc. A to konkrétně v podobě úroků, které budete za takovou půjčku splácet.

investice

Zatímco běžnou hypotéku můžete v nebankovní společnosti získat již s úrokem okolo tří procent, což je velice výhodné, tak pokud jde o hypotéku bez registru, může se úrok pohybovat až na hladině sedmiprocentní. A to je výrazný rozdíl. Každý, kdo si to důkladně spočítá tak zjistí, že se mu taková tolerance záznamu v registru poněkud prodraží. Pokud však nemůžete čekat na smazání záznamu, což může trvat až několik let, a svou půjčku nutně potřebujete, může být nebankovní hypotéka bez registru tím pravým řešením pro vás.

zisk

V nebankovní společnosti vám nabídnou hypotéku bez registru

A výhodné je jistě i to, že pokud si takovou půjčku sjednáte, budete ji moci použít naprosto na cokoli. Jedinou podmínkou získání takové hypotéky je záruka v podobě nemovitosti. Její hodnota záleží na tom, jak mnoho peněz si chcete půjčit. Získat můžete sumu až do výše sedmdesáti procent odhadní ceny této nemovitosti, což může být i pořádně vysoké číslo, pokud do hry vložíte třeba výrobní areál vaší firmy. Nicméně je mnoho situací, kdy i malá zahradní chatka postačí. Tato nemovitost bude sloužit jako záruka vašich bezproblémových splátek, a jakmile dlužnou částku uhradíte, již se o ni nebudete muset obávat. Nicméně jisté je i to, že po dobu splácení nebude užívání nemovitosti nijak omezeno. Splátky mohou trvat od jednoho roku do třiceti let, a díky tomu může být měsíční suma tak malá, že ji ve svém rozpočtu ani nepocítíte.