Menu

Čištění bazénové vody snadno a rychle

0 Comment


Letní sezó na a si každý rok žádá pořádné koupání a vodní radovánky! Venkovní teploty šplhají vysoko k třiceti stupňům a my víme, že je na čase se pořádně rozparádit. Ideální je k tomu alespoň malý bazén doma na zahradě. Tam se můžeme koupat podle libosti, plavat každý den, dovádět s dětmi v přiměřené a bezpečné míře, odpočívat, relaxovat na lehátku, dívat se po okolí, užívat si volného odpoledne a krásného počasí.

Abychom vodu v bazéně udrželi po dlouhou dobu krásně čistou a také průhlednou, je potřeba přidávat chemii do bazénu na čištění vody. Většinou se jedná o přípravky tekuté, sypké nebo ve formě tablet.

Pokud si nechcete pořizovat deset různých přípravků, aby se docílilo optimalizace všechno hodnot, můžete si pořídit třeba 5v1 tablety do bazénu.

rybník rybky

Co všechno tento přípravek dokáže?

Multifunkční tablety umí hned více věcí najednou. Nejenom, že zanechají vodu průzračně čistou, ale také hygienicky zdravou. Doplňují totiž potřebný chlor a tím vodu udržují v čistotě a nezávadnosti. Eliminují většinu bakterií, škůdců, mikrobů a dokonce i řas a sinic, kterým hned při vzniku zabraňují v růstu. Ostatní nečistoty vyvločkují. Optimalizují i další hodnoty nejenom z hlediska hygieny, ale také z hlediska hodnoty pH.

Tablety se navíc velice snadno dávkují a snadno se s nimi i manipuluje. Nepotřebujete k tomu žádné složité odměřování. Stačí se držet návodu na daném produktu.

bazén

Voda je prostě živel, bez kterého bychom nemohli žít.

Možná proto nás to k vodě neustále táhne a to nejenom na koupaliště, ale i v případě domácích zahradních bazénů, kterých je u nás v České republice opravdu požehnaně, protože Češi si tuto zálibu velice oblíbili. V hezkém počasí můžeme jít kdykoliv plavat, odpočívat či dovádět do bazénu a užívat si krásné chvíle. Jenom nesmíme zapomínat na to, abychom udržovali vodu stále v optimálních podmínkách, jedině tak budete mít jistotu, že se můžete zdravě a bezpečně koupat po celou letní sezónu bez jakýchkoliv omezení.