Menu

Civilizace nemůže fungovat bez peněz.

0 Comment


Bez peněz do hospody nelez. Kdo by to úsloví neznal, ale přemýšleli jste někdy, co by se stalo, kdybyste se jednoho dne opravdu dostali do situace, že byste byli bez financí? Bohužel se to každému z nás může stát, a dokonce snadněji, než jsme ochotni si přiznat. Kdo z nás má odložené alespoň tři měsíční platy? A co ty tři platy zmůžou, když potřebujeme koupit byt za 3 miliony? Kapka v moři. Dlouhodobá nemoc, výpověď z krachující firmy, živelné přírodní katastrofy, nutná rekonstrukce domu, nebo koupě nového domu, ale i řada podvodníků, to vše nám vytáhne peníze z peněženky. A kde brát, když dojdou?

peníze

Potřebujeme-li nečekaně větší obnos peněz, napadne asi každého z nás půjčka. Ale co když už nějakou půjčku či hypotéku tak tak splácíte a potřebujete další? Pro banku se lehce můžete stát nebonitním, nebo-li nedůvěryhodným. Mám osobní zkušenost, že mi banka bez jakéhokoliv vysvětlení půjčku zamítla, a to jsem v životě žádnou půjčku neměla a prokázala jsem se docela vysokým příjmem. Proč? Netuším.

Další možnosti půjčky? Od lichváře, který vás ve finále obere o všechno? Od těch daleko!

zlato

Ještě že tu jsou nebankovní společnosti!

V bance vám slibují osobní přístup, ale většinou se kouknou na váš příjem a řeknou půjčku schvalujeme nebo zamítáme. V nebankovní společnosti můžete využít poradce, který zhodnotí vaši konkrétní situaci, pobavíte se o vašich současných příjmech a výdajích a navrhne vám konkrétní řešení vašeho finančního problému. Můžete si být jistí, že to bude upřímné a možná nepříjemné, ale určitě se s ním nedostanete do dluhové pasti.

Vysvětlí vám, co bychom byli bez financí nebankovnihypoteky.net.

Přiznejme si to, bez peněz naše společnost už existovat nemůže. Tak jako dinosauři, vyhynula i doba směnných obchodů. Naši předkové se rychle naučili používat platidla. Takže závěrem: co bychom byli bez financí? Bez peněz bychom v civilizovaném světě nebyli nic. Bez peněz už to dneska nejde.