Menu

Slabá erekce – Jak si pomoci od problému a jaké jsou příčiny?

0 Comment


Sexuální život je důležitý a jde o velice citlivé téma. Tedy hlavně pro muže, kteří se potýkají s problémy s erekcí. Máte pocit, že potřebujete pomoc?

Slabá erekce – Jak si pomoci od problému a jaké jsou příčiny?

Muži se o svou erekci bojí a to hodně, dokud to ale nemusejí přímo řešit, nebaví se o tom a nelámou si s tím hlavu. Jenže tento problém může udeřit, kdykoliv a bez zjevné příčiny. Tu je potom potřeba hledat, jakmile zjistíte, co se s vámi děje, můžete to začít řešit. Erekce se oslabuje věkem, ale i během nemoci, po požití alkoholu nebo vlivem psychických potíží a únavy, nevyspání a stresu, který může mít různý původ. Vliv na ni ale mají i užívané léky a celá řada jiných věcí, samozřejmě to může souviset i s prostatou. Než začnete ale úplně panikařit a ještě než navštívíte lékaře, zkuste si pomoci přírodně nebo osvědčenými triky.

nažhavte se

Stává se to

Pro začátek je nutné říci, že problém s erekcí skutečně pocítí asi každý muž alespoň jednou za život. Není to o tom, že ve vyšším věku se musíte s erekcí rozloučit, ani se nemusíte smířit s tím, že už to nikdy nebude, jako za mlada. Slabá erekce se samozřejmě dá řešit léky, léky na podporu erekce fungují, jsou spolehlivé a nástup účinku je rychlý. S léky se prodlužuje i výkonnost, erekce je dlouhá a tak řada mužů po této variantě sahá v případě, že chce potěšit hlavně partnerku. Nejen slabá ale hlavně krátká erekce totiž může hodně pokazit sexuální život partnerů. Kromě léků lze vsadit i na jiné věci, hlavně bylinky, které nabízí přírodní řešení a hlavně jde o řešení, které je vhodné vlastně úplně pro všechny, i pro ty, co léky brát nemohou.

Co naplat, jde o problém nemilý, ale rozhodně se pak nehroutí svět. Problém může souviset i třeba s prostatou či nedostatkem testosteronu. Pokud se to stane jednou, dvakrát či třikrát, nic se neděje. Dlouhodobé potíže s erekcí ale nejsou bez vážnější příčiny a obvykle značí právě to, že je problém i někde jinde.

slabá erekce

Klid a spánek

Na erekci funguje i cvičení, ale třeba i to, že budete zkoušet mít pohlavní styk co nejčastěji. Trénink na někoho zabírá, stejně tak jako spánek a klid. Hodně mužů totiž trpí nebývalým úbytkem testosteronu a to vlivem toho, že jsou neustále ve stresu a málo spí. Zkuste tedy i více odpočívat, spěte a dělejte něco příjemného. Ona se vám nakonec erekce jistě zlepší.

A pozor i na to, co jíte a na svou kondici. Čím lepší fyzický stav, tím lepší erekce. Právě obézní muži mají dost často tyhle nepříjemné problémy.