Menu

Hračky pro každý věk

0 CommentPro nejmenší

Miminkům vybereme měkké mazlíky ke žmoulání a zkoušení prvních úchytů. Také měkké drobné hračky z bavlny, sametového materiálu, které mají uvnitř rolničku, která při sebemenším pohybu zacinká a upoutá tak pozornost dítěte. Velmi oblíbené jsou také barevné chrastící ponožky. Jednoduše je navléknete na nožičky dítěte a pak už jen můžete pozorovat, jak se špuntík baví. V této kategorii lze také koupit zvukové náramky z měkké tkaniny, které se pomocí suchého zipu připnou na zápěstí a malá roztomilá zvířátka, která jsou našitá na jejich horní části, zaujmou miminko.
hračky plyšové ke spánku

Batolata

V batolecím věku bývají děti zvídavé a chtějí vše prozkoumat. Když se dítě vhodně zabaví, nebude vám přemísťovat v kuchyni hrnce a další nádobí ze skříňky za zem a vy tak budete mít větší prostor a klid na vaření.  Interaktivní centrum je ideální volbou. Jedná se většinou o dřevěnou velkou kostku, ve které jsou na kovových drážkách navlečeny korálky ze dřeva nebo plastu a dítě je přesunuje. U interaktivní kostky se batole zabaví na dlouhou dobu a vy stihnete vše potřebné.
batole staví z kostek věž

Předškoláci

Nejlíp se zabaví při hře na různá povolání. Holčičkám kupte kuchyňku, napodobeniny domácích spotřebičů, kuchyňských pomůcek. Budou si hrát samy, nebo vás pozvou ke hře. Při hře dítě napodobuje práci dospělých, a tím si rozšiřuje slovní zásobu. A vás to taky bude bavit! Nakoupíte si v dětském obchůdku, zaplatíte papírovými penězi a uvidíte, že společně strávený čas je ta nejlepší investice, kterou dítěti můžete dát.

Pro kluky i holky se hodí také hra na poštu, na průvodčího, výpravčího, policistu, detektiva. Ale také soupravy vláčků dokážou podnítit obrazotvornost dětí. Společně stavějte města z plastových kostkových stavebnic. Jako podložka se vám bude hodit koberec, kde jsou vetkány obrazce města nebo silnic i s čerpací stanicí a lesem.