Menu

Podnikatelský úvěr s ručením nemovitosti

0 Comment


Finance jsou velkým otazníkem, obzvláště v této době, kdy si není nikdo jistý prací ani zakázkami. Společnost se trochu mění, lidé začínají mít jiné návyky a zvyky. Mnoho lidí přehodnotilo nákupy nebo dokonce svůj život. Někteří putovali k právníkům, aby uzavřeli rozvodové papíry, jiní naopak utužili rodinné vazby, protože se třeba museli každý den učit s dětmi nebo pracovali pomocí home office a trávili více času s rodinou.

Tato těžká doba si vyžádala svou daň i v oblasti podnikání. Není jednoduché začít s podnikáním a v dnešní době jsme se mohli přesvědčit o tom, že není ani jednoduché podnikání udržet při životě. Jen pár lidí může být takzvaně za vodou, ale ti ostatní mnohdy tápou nebo se spoléhají, že jim stát nějaké finance poskytne či získají alespoň nějakou podobu odškodnění. Někdo na něj má nárok, někdo nikoliv a tak se to mnoho podnikatelů snaží vyřešit po svém, například půjčku nebo hypotékou.

peníz

Sháníte hypotéku? U ní budete mít jistě nízká procenta úrokové sazby, takže nebudete měsíčně tolik splácet, navíc se může rozpočítat do dlouhého časového období, můžete ji splácet třeba až 30 let. Pokud vlastníte nemovitost, bude to jistě Vaše volba číslo jedna. Do zástavy můžete totiž dát jakoukoliv nemovitost, dům, pozemek, komerční prostory, administrativní budovu a mnoho dalšího, získáte až 70% z odhadu.
Jakmile budete mít peníze, můžete je využít jakýmkoliv způsobem. Můžete udržet firmu v chodu, nebo platit výdaje v živnosti po dobu, po kterou nemůžete pracovat nebo nebudete prodávat zboží či služby. Alespoň tímto způsobem si nějak pomůžete k penězům, které můžete následně splácet dlouhou dobu. I na ostatních podmínkách se dá domluvit. Nic se předem neplatí.

1 euro a peníz

Hypotéky bez registru, což je název podnikatelského úvěru, jsou vyřízené velice rychle například během 24 hodin. Peníze budete mít zanedlouho na svém účtu a můžete s nimi platit jakékoliv výdaje ve firmě. Překlenout těžké období, které musíme nějakým způsobem všichni zvládnout a udržet firmu v chodu. To je to hlavní a pro mnohé podnikatele to nejdůležitější.