Menu

S chlornanem sodným bude vaše bazénová voda dokonale průzračná

0 Comment


Udržet bazénovou vodu v dobré kondici není dnes ani ten nejmenší problém. Díky širokému spektru dostupných přípravků bazénové chemie určených k údržbě domácích koupacích nádrží si může každý vybrat přesně takové přípravky, které mu budou maximálně vyhovovat. Vybírat lze v první řadě mezi přípravky bezchlorové bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku a mezi přípravky s obsahem chloru, které jsou v údržbě bazénů tradiční a spolehlivé. V obou kategoriích máte k dispozici celou paletu výrobků, ze kterých můžete vybírat. Ovšem právě to může být pro některé spotřebitele problém.
balónky na hladině.jpg
Pokud však chcete vsadit na osvědčený přípravek, který je léty prověřený a stále vykazuje v boji proti nečistotám a různým mikroorganismům výborné výsledky, tak vsaďte na chlornan sodný
. Jedná se o takzvaný tekutý chlór, který se používá také k úpravě bazénové vody na veřejných koupalištích a dokonce i k úpravě pitné vody ve vodárenství. Je tedy jasné, že jeho účinky jsou velmi spolehlivé a bude dobře fungovat i ve vaší nádrži.
vlnky na hladině.jpg
V kamenných prodejnách i na internetu můžete zakoupit velice kvalitní chlornan sodný, který svou kvalitou a čistotou složení splňuje ta nejpřísnější kritéria na úpravu vody. Neobsahuje žádné nežádoucí příměsi, které by způsobily nežádoucí zabarvení vaší bazénové vody, ani nepodléhá rychlému vyvětrávání během skladování. Navíc vykazuje maximální účinnost v boji proti nechtěným mikroorganismům v bazénové vodě.
modré vlasy.jpg
Nemusíte se tak obávat žádného nepříjemného zákalu ani zeleného odstínu vaší bazénové vody. Naopak, při pravidelném užívání chlornanu sodného k údržbě vaší bazénové vody vám žádné nežádoucí znečištění nehrozí. Tím spíše, pokud výsledný efekt posílíte používáním kvalitní bazénové krycí plachty, která zabrání vniknutí makroskopických nečistot a také výkonné bazénové filtrace.