Menu

Móda pro široké boky

0 Comment


Snad žádná žena není se svou postavou spokojená. Každá žena je nespokojená s jinou partií svého těla. Otázkou ale zůstává, zda se tyto partie dají nějakým způsobem zakrýt nebo naopak upřednostnit. Rozhodně se za svou postavu nemusí žádná žena stydět, jelikož každé z nás bylo dáno něco, čím bychom se právě měly pyšnit.
Pokud máte široké boky nebo větší zadeček, pak to nemusí ihned znamenat katastrofu. Právě naopak.
oblečení na léto
Jestliže se zeptáte nějaké ženy, jak to má se svými boky, pak vám pravděpodobně odpoví, že s nimi má problémy. Můžete jí utěšit v tom, že jí to nemusí trápit. Určitě není vhodná cesta cvičení, jelikož se vám tyto partie ještě více zvětší. Je sice hezké, že to, co bylo dříve povolené je teď pevné, ale bohužel i větší.
Je potřeba si ale uvědomit, že chlapi velké zadky milují, tak proč byste ho neměla milovat i vy? Je totiž pravda, že pokud se snaží někdo něco zakrýt, spíše na to upoutá mnohem větší pozornost. Buď to chce zakrývat nenápadně, nebo naopak zvýrazňovat.
Jestliže máte široké boky a velký zadek, pak rozhodně nikdy nenoste minisukně. Jsou spíše pro mladší slečny, které chtějí upoutat pozornost kluků. Vsaďte raději na sukně, které jsou pouzdrové a to nejlépe ke kolenům. Skvělé jsou navíc ty, které sahají až do pasu, protože dokáží váš pas zvýraznit a tím vykouzlí sexy křivky.
I u kalhot platí, že jsou mnohem lepší ty, které mají vyšší pas. Vždy je ale potřeba volit takové, které vám budou sedět a nikde nebudou táhnout.
Pokud milujete rifle, pak je třeba vybírat takové, které jsou velmi pružné. Nejlépe aby nebyly vyšisované.
výloha s oblečením
Nejlepší volbou pro větší zadeček jsou elegantní široké kalhoty, které se hodí na každou příležitost a k tomu všemu jsou ještě pohodlné.
A co s boky? V módě jsou trika, která mají na bocích rozparky. Jedná se o ideální řešení. Velkými pomocníky jsou také crop topy v kombinaci s kalhotami, které mají vysoký pas.
Nebojte se experimentovat. Rozhodně se to vyplatí.