Menu

Nebankovní americká hypotéka – seriozní úvěr pro všechny

0 Comment


V případě, že potřebujete částku v řádu statisíců, tak zapomeňte na nízké spotřebitelské úvěry. Vyřešit finanční situaci jednou pro vždy a zajistit si veškeré potřeby, sny a plány vyžaduje řešení, které vám poskytne jediným úvěrem úhradu všeho, co potřebujete.
peníze před peněženkou
A takovým řešením je hypoteční úvěr. Říkáte si, že tento druh úvěru je přece pouze na bydlení? V bezúčelné formě ano, ale ještě je tady hypotéka americká, která je bezúčelná a peníze z ní můžete využít opravdu na cokoliv.
Vaše kroky povedou do banky, kde se však musíte připravit na přísné podmínky a možnost toho, že vám žádost nebude schválena. Pokud hledáte jiné seriozní řešení, tak je tady ještě nebankovní americká hypotéka.
Rovněž se jedná o úvěr se zástavou nemovitosti jako i u účelové hypotéky a tak jako i v bance. Klienti ocení spoustu výhod a jednou z nich je třeba tolerance v bankovních a nebankovních registrech dlužníků.
Další výhoda spočívá v rychlosti vyřízení a minimu požadovaných podkladů. Žádost je dokonce možné podat online a tím ušetříte spoustu čas a ještě si zachováte diskrétnost. V krátkém časovém horizontu tak můžete mít peníze na svém účtu, protože již do 24 hodin se dozvíte, jestli vám úvěr bude schválený.
Nejsou požadovány ani vysoké příjmy a vysoká bonita klienta. Šanci na získání hypotéky bez udávání účelu má tak každý klient a důležité je hlavně pokrýt měsíční splátky.
bankovky v pokladničce
Vše je vyřízené bez poplatků předem a i veškeré poradenství je zdarma. Peníze je možné následně využít nejen na materiální věci, ale třeba i na splacení dluhů ať už u příbuzných a známých, tak i nevýhodné půjčky nebo exekuce.
Pokud si chcete splátky rozložit na delší časové období, tak nemusíte mít obavy, protože i u bezúčelné hypotéky je možné splácení až na 30 let.
Konečně řešení, které dokáže pomoct všem klientům a to za výhodných podmínek.