Menu

Začátek s obchodováním na online burze

0 Comment


Začátek obchodování na burze není procházka růžovým sadem, protože se musíme naučit řadu věcí. Vydělávat můžeme díky ověřené metodě Fibonacciho posloupnosti.

Začátek s obchodováním na online burze

Vzdělání před startem

O tradingu na burze jste jistě už někdy slyšeli, protože díky možnosti obchodovat na online burze se dá vydělávat. Dost lidí se vypracovalo až do fáze, kdy je tato činnost skvěle uživí. Rozhodně to není jen tak, že nakoupíme na nějakém trhu třeba měnu, která se nám zdá být levná s vidinou, že ji draho prodáme. Sice je to totiž místo, kde je každá chvíle jedinečná, ovšem za pomocí analýzy grafu se dá ve spoustě případů vyhodnotit, jak se trh bude vyvíjet dále.

Kryptoměna bitcoi

Úplně ze začátku bychom měli začít tím, že se naučíme, co to vlastně burza je, jak funguje, analýzu grafu s vyhodnocením a na konci stojí již samostatné obchodování s vlastními penězi. Rozhodně na start se vyplatí pečlivé studium, kdy nemusíme sedět jenom v knihách, protože se pořádají konference, kde je navíc komunita lidí se stejným zájmem. Zkušený přednášející skutečně má, co lidem předat a dát jim skvělí základ k tomu, aby na burze mohli dlouhodobě vydělávat.

Matematik Fibonacci

Možná si říkáte, jak s tradingem souvisí právě tento muž. Je to velmi jednoduché, protože vymyslel řadu posloupnosti a také úrovně, které se používají na různých místech, přičemž obchodování na burze je jedním z nich. Z tohoto důvodu Fibonacciho nástroje patří mezi nejpoužívanější základní analýzy trhů. Posloupnost funguje tak, že řada začíná dvěma jedničkami a vždy se sečte poslední zapsané číslo s předposledním a výsledkem je další číslo do řady.

fibonacciho spirála

Dále si řekneme o poměru, který je udáván číslem 1,618. Posloupnost se zase počítá z dělením vybraných čísel, přičemž my si nemusíme žádné počty pamatovat, protože se o ně starají speciální nástroje. V praxi mají opravdu velký význam, takže znát tuto metodu, a hlavně umět s ní pracovat nám rozhodně v práci s grafy výrazně pomůže. Tento typ je vhodný i pro začátečníky, takže se nemusíte bát, že by to bylo něco, co byste nezvládli a trápili se s tím dlouhou dobu.