Menu

Skvělé giny najdete u nás

0 Comment


Co se vám vybaví, když se řekne gin? Většina lidí zná a pije gin s tonikem. Je to oblíbený míchaný alkoholický nápoj, který je známý po celém světě. Jde o alkohol vyrobený z bylin, nejčastěji z jalovce. Možná někomu přijde, že je vhodnější spíš pro pány, ale věřte, že se stal velmi oblíbený i mezi dámami. Gin s tonikem se drží na předních příčkách v nápojových lístcích různých restaurací a barů, protože jej zkrátka lidé pijí velmi často. Základem tohoto dobrého nápoje je kvalitní gin Lihovarek. A. Ten najdete na našem e-shopu.

lahve alkoholu

Jaký u nás najdete?
Prodáváme lahve od našich i zahraničních výrobců. Najdete u nás klasické giny, tak i různě ochucené lahve, které čekají na to, až je někdo odvážnější zkusí ochutnat. Sem by se dal zařadit třeba gin s chutí a nádechem květin, nebo opepřený troškou pepře. Gin je vynikající pití, které se dá pít samozřejmě i bez toniku.

Limitované edice
Mnoho výrobců alkoholických nápojů občas vymyslí a uvaří i nějakou specialitu v podobě limitované edice. Někdy použijí ke stáčení klasického ginu jen limitovanou lahev pro sběratele, ale v obou případech jde do prodeje vždy jen omezené množství. Máte o nějaké takové lahve zájem? Pak musíte nakupovat rychle, protože tak jak se rychle objeví, tak stejně tak i rychle mizí. O limitované edice je velký zájem, protože lahve časem získávají na ceně.
Limitky najdete i u nás. Vždycky je v nabídce označujeme, aby zákazníci, kteří se v ginech nevyznají, věděli, že jsou k dostání.

gin s tonikem

Luxusní dárek pro všechny
Alkohol http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/tri-sestry/alkohol-je-5053 byl vždycky dobrým dárkem. Daruje se hlavně ten lepší, a vaše přátele nebo rodinu určitě potěší i lahvička dobrého ginu. Obzvláště potěšíte nějakou pěknou limitkou.
Neznáte gin? Nevadí, můžete ho zkusit, protože u nás najdete i menší lahvičky k degustaci. Možná pak najdete svého favorita i mezi giny. A pokud vás gin nakonec pohltí, najdete u nás i knihu věnovanou právě tomuto alkoholu.