Menu

Spolehliví pomocníci k dokonalé údržbě

0 Comment


Pro usnadnění péče o Vaše koupací zařízení jsme pro Vás v našem obchodě připravili celou kategorii bazénového příslušenství. V této kategorii najdete všechny pomocníky, kteří Vám pomohou s péčí o Vaše koupání po celou koupací sezónu, ale které Vám také pomohou v období zimy či nepříznivého počadí, kdy Vaše koupání nevyužíváte. Proto jen vstupte a vybírejte. Jistě i vy u nás najdete všechno potřebné k dokonalé péči o Vaše koupání.

černý kruh

Mezi asi nejvyužívanější bazénové příslušenství patří plovák či dávkovač tablet. Většina přípravků pro úpravu vody má totiž podobu tablet a ty nemůžete jen tak volně vhodit do vody a nechat rozpouštět na jednom místě, za prvé by mohly poškodit dno Vašeho koupání a za druhé by se nedostaly účinné látky z tablety do celého obsahu koupání. A právě proto v naší nabídce najdete hned několik druhů a tvarů plováků, do kterých můžete vložit tablety jakéhokoliv druhu.

Dále jistě velmi oceníte pomoc sítěk či dokonce vysavačů, které Vám pomohou odstranit mechanické nečistoty, které napadají do vody v průběhu koupání. I tito pomocníci patří do řad bazénového příslušenství. V ochraně Vašeho koupacího zařízení před znečištěním v období, kdy jej nevyužíváte, Vám také jistě pomůže kvalitní a spolehlivá krycí plachta. Krycí plachty u nás pořídíte také v několika různých provedeních a velikostech.

šup do bazénu

Bazénové příslušenství, to nejsou pouze tito velcí pomocníci, ale mohou to být také drobné součástky a díly, bez kterých by prostě údržba Vašeho koupání nebyla možná. Například k vysavači potřebujete i další nástavce a kartáče a hadice. K hadicím zase nejrůznější spony, spojky a další díly k propojení hadice s filtrací, vysavačem a celým koupacím zařízením. A tak bychom ve vyjmenovávání mohli pokračovat stále dál. Prostě a jednoduše přijďte k nám a vyberte si z naší nabídky sami všechno potřebné k dokonalé péči o Vaše koupání.